Dental Studio Szczecin, ul. Niemcewicza 35a, 71-553 Szczecin

tel. +48 510 198 088, +48 510 198 101  rejestracja@ds.szczecin.pl

image010

 

Nasz zespół:

Lekarz dent. Małgorzata Łuszczyńska - właściciel

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

W 2007 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko - Dentystycznym. Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z ZOZ Nowy Impladent.          Stomatologia to jej ogromna pasja, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego ( PTE). Zajmuje się przede wszystkim leczeniem pacjentów przy użyciu mikroskopu. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentami, a ich uśmiech i zadowolenie są dla niej największą nagrodą. Wolny czas poświęca – podróżom, muzyce.


Dr n. med. Bartosz Łuszczyński

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 1999 roku. Od 2001 roku zajmuje się leczeniem implantologicznym oraz implantoprotetycznym pacjentów. Autor licznych publikacji z dziedziny implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Prowadzi kursy i szkolenia implantologiczne zarówno w Polsce jak i za granicą. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i szkoli umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach . W 2009 roku obronił pracę doktorską z zakresu implantologii oraz możliwości przyspieszenia odbudowy tkanki kostnej. W 2011 roku uzyskał tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest członkiem członkiem ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku oraz DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Profesjonalizm, opanowanie oraz pogodne usposobienie dr Bartosza potrafią rozładować nawet największe napięcie, towarzyszące zabiegom chirurgicznym. Biegle posługuję się językiem angielskim. Prywatnie miłośnik sportów zimowych.


Lekarz dent. Piotr Szymanik

Absolwent Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ( rok 2014/2015).

Z gabinetem związany od momentu jego powstania. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz stomatologii estetycznej i endodoncji. Biegle posługuje się językiem angielskim. Bardzo lubiany przez pacjentów oraz ceniony za swój profesjonalizm , życzliwość i opanowanie.


Lekarz dent. Marta Ciszak


Lekarz dent. Wiktor Ostrowski


Higienistka Jagoda Wróblewska

Z wykształcenia - higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem.

Dyplomy uzyskała w Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium w Szczecinie. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Jest niezastąpionym wsparciem lekarzy w Dental Studio Szczecin. Uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii w przekazywaniu wiedzy o prawidłowej higienie jamy ustnej. Prywatnie miłośniczka dobrej książki.


Rejestratorka medyczna Joanna Glapa

Zawsze uśmiechnięta, pogodna oraz życzliwa . Jej profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista pomagają pacjentom w szybkim i ustalaniu terminów wizyt. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną, interesuje się podróżami.


Rejestratorka Elżbieta Szymańska


Asystentka stomatologiczna Sylwia Gulczyńska